Milyarder iş insanın dört gün dört gecelik düğününde yıldızlar geçidi

2012 yılında kurduğu moda markası Pretty Little Thing ile dünya çapında tanınan Hint asıllı İngiliz iş insanı Umar Kamani (36), sevgilisi Nada Adelle (31) ile Ağustos 2021’de gerçekleşen “masalsı” bir evlilik teklifinin ardından Güney Fransa’da iki törenle evlendi.

Cuma günkü tören, Grand Allée’de gerçekleşti ve çok sayıda ünlü konuğun yanı sıra Mariah Carey ile Andrea Bocelli’nin müzik performanslarına ev sahipliği yaptı.

Kutlamalara perşembe günkü konuk karşılama partisi ile başlandı. Bunun ardından çift, cuma günkü ikinci kutlamalarının ardından cumartesi günü geleneksel Hint töreniyle kutlamalarına devam ettiler. Pazar günü de yapılan barbeküyle dört günlük eğlence sona erdi.

Hafta sonu kutlamaları, süper model Naomi Campbell, aktör Tessa Thompson, komedyen Russell Peters, şarkıcı Christina Milian, genel yayın yönetmeni Manuel Arnaut ve Kızıldeniz Film Festivali Vakfı CEO’su Mohammed Al Turki gibi birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Cuma günkü törende Adelle, etkileyici bir kuyruk ve sade başlıklı kollara sahip özel Maria Grazia Chiuri tasarımı Dior elbisesiyle beğeni topladı. Kamani de klasik bir Tom Ford smokini ile deniz kenarındaki bir çardağın altında beklerken oldukça şık görünüyordu.

Andrea Bocelli de Nada’nın koridorda yürürken ona eşlik eden tam bir orkestra için en güzel şarkılarından biri olan “The Prayer”ı seslendirerek romantik ambiyansa katkıda bulundu.

Yeni evliler, Vogue Arabia’ya verdikleri özel röportajda, cuma günü mihraptaki ilk buluşmalarının hafta sonunun en özel anları arasında yer aldığını açıkladı.

Nada şunu paylaştı: ‘Bu her küçük kızın hayalini kurduğu bir şeydir, ama bunu böyle bir tarzda, böylesine güzel bir ortamda ve tabii ki hayallerimin erkeğiyle yapmak! – gerçekten bir peri masalıydı.”

Milyarder iş insanı da, “Ne diyebilirim? Nada’yı o elbiseyle gördüğümde suskun kaldım. En duygusal andı.” şeklinde konuştu.

Çift, batı tarzı beyaz bir düğün ile bir Hint düğününü birleştirerek hayallerindeki mekanı hayata geçirmek için etkinlik planlamacıları Banana Split’le çalıştı.

Açık havada romantik törenin ardından konuklar, müzik ikonu Mariah Carey’nin özel sürpriz performansının da dahil olduğu gece geç saatlerde düzenlenen partiden önce eski moda siyah kravatlı zarif bir akşam yemeğinin tadını çıkardılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x